Nota prawna

GastroHero


Adres Polska
Ul. Postepu 15C
02-676 Warszawa


Adres Niemcy:
Robert-Bosch-Straße 2
59439 Dortmund - Holzwickede

Telefon: 022 / 3881755 
Faks: 022 / 3881756
Sieć: www.gastro-hero.de
E-Mail: [email protected]

Prezes: Andreas Korsus, Mark Baukmann, Jens Peter Schütte
KRS: Amtsgericht Hamm
NIP: HRB 8504

Biuro finansowe: Finanzamt Dortmund
VAT: DE815459089

W przypadku pytań i reklamacji nasz dział obsługi klienta jest dostępny pod telefonem: 22 3881755 oraz przez e-mail infonospamplease@nospampleasegastro-hero.pl. Aby złożyć zapytanie, można skorzystać z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej.


Wskazówki prawne
Link do platformy Komisji Europejskiej
Rozporządzenie w sprawie ODR w sporach konsumenckich

 

Wykluczenie odpowiedzialności:


Odpowiedzialność za treści

Treści zawarte na naszych stronach zredagowano z największą starannością. Nie bierzemy jednak odpowiedzialności za poprawność, kompletność i aktualność tych treści. Jako usługodawca ponosimy odpowiedzialność według § 7 ust. 1 niemieckiej Ustawy o mediach elektronicznych za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnie obowiązującym prawem. Jednak zgodnie z §§ 8 do 10 niemieckiej Ustawy o mediach elektronicznych jako usługodawca nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przesłanych lub zapisanych informacji obcych lub do wyszukiwania okoliczności wskazujących na działalność sprzeczną z prawem. Nie narusza to zobowiązania do usuwania lub blokowania korzystania z informacji zgodnie z ogólnie obowiązującym prawem. Związana z tym odpowiedzialność jest jednakże możliwa dopiero od momentu uzyskania informacji o konkretnym przypadku naruszenia prawa. Po uzyskaniu informacji o naruszeniu prawa niezwłocznie usuniemy stosowne treści.

 


Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki do zewnętrznych stron internetowych firm trzecich, na których treść nie mamy żadnego wpływu. Dlatego nie możemy brać odpowiedzialności za treści zawarte na tych stronach. Za treści zawarte na podlinkowanych stronach odpowiedzialny jest zawsze dany usługodawca lub administrator tych stron. Podlinkowane strony sprawdzono w momencie podlinkowania pod kątem ewentualnych naruszeń prawa. W momencie podlinkowania nie wykryto treści sprzecznych z prawem. Jednak bez konkretnych wskazówek dot. naruszenia prawa nie ma możliwości stałej kontroli treści podlinkowanych stron. Po uzyskaniu informacji o naruszeniu prawa linki tego rodzaju zostaną niezwłocznie usunięte.


Prawo autorskie

Treści i dzieła zredagowane na niniejszych stronach przez właściciela strony podlegają ochronie niemieckiego prawa autorskiego. Kopiowanie, edytowanie, rozpowszechnianie i jakakolwiek forma korzystania poza granicami określonymi prawem autorskim wymaga pisemnej zgody danego autora lub osoby redagującej. Ściąganie i kopiowanie niniejszej strony jest dozwolone tylko dla niekomercyjnych celów prywatnych. Jeżeli treści na tej stronie nie zostały zredagowane przez właściciela, obowiązują prawa autorskie osób trzecich. Treści zredagowane przez osoby trzecie są stosownie oznaczone. Jeżeli pomimo to natrafiliby Państwo na przypadek naruszenia praw autorskich, prosimy o informację. Po uzyskaniu informacji o naruszeniu prawa treści tego rodzaju zostaną niezwłocznie usunięte.

 

Źródła: Disclaimer z eRecht24, portalu prawa internetowego adwokata Sörena Sieberta